• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/omer.usta.37604
Kategoriler

Sahibinden Jakuzi,Spa Oceana

 Spa & Wellness > Spa Oceana
ÜRÜN AÇIKLAMALARI:Tasarımı ve kolay kullanımı ile mükemmel bir Spa ortamı hazırlar. Fonksiyonlarının çeşitliliği, ziyaretçilerin ihtiyaç ve isteklerine uygun bakımları uygulamanıza olanak sağlar. Dermalife-Spa kapsülleri en popüler ve etkili hidroterapi bakımlarını bünyesinde toplamaktadır.
KOD NUMARASI : 7002.00000
VÜCUT ALTI JETLERİ : +
EL DUŞU : +
BUĞU : +
VİTAMİN / MİNERAL SİSTEM : +
AYAK SPREYLİ: +
VİBRASYON MASAJ YATAĞI : +
AROMATERAPİ : +
KROMOTERAPİ : +
KÜVETTE KROMOTERAPİ : +(4 renk)
OTOMATİK DEZENFEKSİYON : +
YÜZ FANI : +
HAZIR STEREO : +
HAZIR PROGRAM (10 ADET) : +
EBATLAR : En: 90 cm. Uzunluk : 230 cm. Yükseklik: 125 cm.-kapalı, 232 cm- açık.
STANDART PARÇALAR : El duşu (2 ayrı tip), titreşim yatağı, aroma kaseleri, aromaterapi kapları, yüz fanı, maske.
AĞIRLIK : 177 kg

ÜRÜNÜN FAYDALARI: Hydrofusion : Buhar ve infrared ısının mükemmel birleşimi. Vücudun terleyerek toksinleri atmasını ve temizlenmesini kolaylaştırır. Kana ve dokulara daha fazla oksijen gitmesini destekleyerek cildin beslenmesini ve yenilenmesini sağlar.


Buhar : Cildi yumuşatır, porları açar, toksin atımını destekler. Bitki özleri veya aromatik yağların cilde nüfuz etmesini sağlar. 

Infrared : Dokuları ısıtarak, kan dolaşımını ve lenf akışını hızlandırır. 

Şeffaf Dış Kapak : Kromoterapi uygulaması ile değişen renklerin dışarıdan görünmesini sağlayıp şık bir ortam oluşturur. 

3600 Yağmur Duşu ( Vichy Shower ): İkili Vichy Shower sisteminde vücudun üst ve alt kısmında 10'ar tane olmak üzere ayarlanabilir su jeti başlıkları vardır. 3 Programı ve sıcak-soğuk su değişimi ile uygulanan Scottish Shower ayarı vardır. Termostatik karıştırıcı sayesinde su sıcaklığı sabit tutulabilir. Rahatlatıcı, ağrı ve acı giderici bakımlar yapılabilir. Metabolizmayı ve bağışıklık sistemini destekler, vücuttan atıkların atılmasına yardım eder. 

El Duşu : Ürün artıklarının vücuttan temizlenmesini sağlar. 

Buğu : Bir düğmeye basıldığında hafif bir buğu vücudun üstüne yayılır. Termal bakımlarda olduğu gibi buğunun içine mineral veya vitamin eklenebilir ve vücuda nüfuz etmesi sağlanır. 

Vitamin / Mineral System : Vitamin, mineral gibi besleyicileri buğu sistemi içine vererek cildi besleyici ve koruyucu aktiflerin cilde nüfuz etmesini sağlar. 

Ayak Spreyi : Canlandırıcı, yatıştırıcı ve ağrıyan ayağı tazeleyici 2 adet ayak masaj jeti. 

Vibrasyon Masaj Yatağı : Ergonomik tasarımlı yatak, patentli vibrasyon sistemi ile vücudun fizyolojik sistemlerini destekler. 

Aromaterapi : İki benzersiz aromaterapi ve bitki özü haznesiyle aromaterapik bakımlar yapılır. Saf aromatik yağların koku ve cilde nüfuz etmesi yoluyla vücut uyarılır, bakımlar desteklenir. 

Kromoterapi : Dijital ışık teknolojisi ve 4 kromoterapi ışık bölgesi, atmosfer havası yaratan renkli ışık ortamı oluşturur. ınsan vücudu, renge hem fizyolojik hemde psikolojik olarak tepki verir. Renk bakımlarını diğer Spa bakımları ile kombine ettiğinizde inanılmaz başarılar elde edersiniz. Rahatlamak, sakinleşmek, enerji kazanmak ve dengelenmek bunlardan bazıları. 

Hazır Stereo : Dermalife Spa-Jet su geçirmez hoparlör ve kulaklık girişi ile donatılmıştır. Herhangi bir ses kaynağına kolayca takılabilir. 

Hidroterapi Küveti : Hijyenik, bölgesel su ve hava masaj seti ile tüm vücuda, istenen güçte masaj yapma olanağı verir. 

Dermalife Spa-Jet ile Spa hizmetlerinin yanısıra, her türlü yüz ve vücut bakımları yapılması mümkündür. Çamur, yosun, bitkisel ve süt sarmalama, maske, deniz tuzu gibi doğal kaynaklı bir çok bakım yapmanızı sağlar. Hidromist sistemi sayesinde vücudu besleyecek mineral ve vitaminler verebilirsiniz. Kneipp terapilerinde, zayıflama, selülit, toksin atma kürlerinde, nemlendirme bakımlarında ve anti-aging bakımlarında benzersiz neticeler alınabilir.
 Spa & Wellness > Spa Oceana
 Spa & Wellness > Spa Oceana

 

 

BU  ÜRÜNLERİN EN DİKKAT ÇEKİCİ YANI SAHİBİNDEN İKİNCİEL 2.EL SATILMASI ÜRÜNLER OLDUKÇA GÜZEL 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:Spa & Wellness > Spa Oceana,Sahibinden Jakuzi,2.el jakuzi,ikinciel,jakuzi


Yorumlar - Yorum Yaz


Cam Balkon
Üyelik Girişi
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret322072
çeviri