• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/omer.usta.37604
Kategoriler

Uzun Duşakabin

Ucuz DuşakabinUcuz Duşakabin Çeşitleri biresel ve toplu iş tarafından tercih edilen ucuz duşakabin modelleri banyoların çok daha şık ve estetik ölçülerde dekore edilmelerine zemin hazırlıyor.

Bununla birlikte güvenli kullanımlar için farklı yapıların da kullanılmaya başlandığı ucuz duşakabin ürünleri evin diğer gereksinimleri kadar ilgi çekici boyutlara ulaşır.
Tamperli Duşakabin Seçenekleri Özel bir cam sistemi ile imal edilen tamperli ve ucuz duşakabin modelleri bu kategoride yer alıyor. 
 ucuz duşakabin
Birden fazla camın üst üste bindirilerek üretildiği bu modeller özellikle suya ve ısı değişimlerine bağlı olarak patlamaya ve ürünlerin tuzla buz olmasına engel olmaktadır. Genellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen bu ucuz duşakabin modellerinin birden fazla renk seçeneği de mevcut.

En bilindik renkleri arasında beyaz, gri ve krem gibi açık renkler bulunuyor. Dikdörtgen Duşakabin Seçenekleri ve Ürün Özellikleri Geometrik desenlere de ev sahipliği yapan ucuz duşakabin modelleri tamamen estetik beğeniye göre şekillenmektedir.

Dikdörtgen olan modelleri hacim olarak daha geniş olduğu için keyifli duş vakitleri için idealdir. Bazı modellerinde çizgili desenler ile çok daha estetik boyutlara ulaştırılmaktadır.

En ucuz Duşakabin Demontaj halde verilen duşakabinler olup adreslere ulaştırılan bu duşakabinlerin montaj işlemleri de oldukça basittir.

Oval Duşakabin Türleri Son beş yıl içerisinde popüler olmuş bir diğer ucuz duşakabin modeli oval olarak imal edilmektedir. Yer kaplamaması açısından özellikle küçük banyolarda tercih edilmektedir.


Tamperli camlar kullanılarak imal edilen bu ürünlerin garanti süresi 2 yılı bulmaktadır.

Küvetli Duşakabin Seçenekleri Hazır olarak küvetli olarak montaj işlemleri gerçekleştiren modeller de seçenekler arasında yer almaktadır.

Montaj işlemleri biraz daha uzun sürmekle birlikte diğer modellere oranla biraz daha pahalıdır. Çekme kapıları özel olarak tasarlanmıştır. İki kapılı olan modelleri de sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Buzlu camlar vasıtasıyla hem görsel estetik hem de güvenli kullanım açısından ideal standartlara sahiptir.

Son Seçenek: Kare Duşakabin Modelleri Müşterilerin ve alıcıların ürün fotoğraflarını inceleyerek satın alabilecekleri bir diğer model kare şeklinde üretilmektedir.

Renk seçenekleri arasında füme gibi alternatif renkler de yer almaktadır. Tabanında dayanıklı bir malzeme olan polyester malzemesi kullanılmaktadır.
Cam Balkon
Üyelik Girişi
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret322070
çeviri