• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/omer.usta.37604
Kategoriler

Küvet Bakımı Nasıl Yapılır?

Günümüzde küvet duşakabin bakımı ve temizliği sağlığımız için çok büyük önem taşıyor.

Küvet ve duşakabin üretimleri döküm yerine artık akrilik diye tabir ettiğimiz üründen üretilmeye başlamış ve yagın hale gelmiştir.

Esnek bir yapıya sahip olan akrilik,darbelere karşı dayanıklığını koruyor,yüzeyde oluşan en ufak çizik,leke sararma, polisaj uygulaması ile kolayca yok edilebiliyor.

Akrilik ürünler renk hücrelerinin homojen dağılımı sayesinde parlaklığını hiç yitirmiyor,yıllar geçsede ilk günkü görünümünü koruyor.

Bu yüzden küvet duşakabin ürünlerinize verdiğiniz onca paraları bir anda çöpe atmamak için küvetlerinizde oluşan bakteriler,lekeler,sararmalar çizikler kesinlikle tamir ve bakım yapılabilir bunu unutmayın.

Kalabalık ailelerde özellikle duşakabin ve küvet bakımı hijyen açısından çok önemlidir,oluşan bakterilerin temizliği sağlığımız için büyük önem taşır.

Küvet ve DUŞAKABİN kompakt ürünlerinizin Bakımları günlük ve haftalık bakımlarını temizlik ve sağlınız için mutlaka yapınız bunun için günlük ve haftalık bakımlarınızda sizlere banyo temizleyicisi,veya kireç çözücü,yumuşak bir bez ile ılık su ile temizleyiniz.

Aksi takdirde erimeyen sabun ürünleri kirler ve kireçli su akrilik üzerinde ince bir tabaka oluşturur ve temizlenmesi güçleşir.

Kompakt küvet ve duş ünitelerinizin temizliğinde kesinlikle tuz ruhu aşındırıcı toz deterjan ve toz ihtiva eden krem deterjan arap sabunu ve sert çizici temizlik süngeri kullanmayınız.

ÜRÜNLERİNİZDE BAKIM KIRIK VE ÇATLAK SARARMA LEKE BU TÜR İŞLEMLERİ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ, LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ

info@kuvet-fiyatlari.com email yolu ile ulaşabilirsiniz

tel...530 243 66 03 telden ulaşabilirsiniz


Yorumlar - Yorum Yaz


Cam Balkon
Üyelik Girişi
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret322072
çeviri